Левски е отбелязал само 1 гол в последните 7 първи полувремена

0
velton

Левски се оттегли при резултат 0:0 на почивка срещу Пирин. Така се затвърди тенденцията отборът да не играе на ниво през първото полувреме, особено в първенството.

Всъщност в последните 7 двубоя тимът само един път е успял да отбележи до 45-ата минута, отбелязва „Тема спорт“. И това се случи в Лигата на конференциите. Уелтън откри резултата в 15-ата минута при домакинството на Апоел Беер Шева на „Георги Аспарухов“. В тази надпревара след това сините направиха 1:1 у дома с Айнтрахт на „Baсил Левски“ (б.а. – гол на Фадига в добавеното време) и загубиха с 0:2 във Франкфурт на Майн. В Първа лига пък тимът имаше 2 домакинства – на Ботев Враца (1:0) и Хебър (1:0), като победните попадения в тях бяха дело съответно на Преслав Бачев (83 мин.) и Роналдо (90+5).

Определено в последните 3 мача на „Георги Аспарухов“ в първенството играта на сините зацикляше сериозно в дълги периоди.