Левски би Лудогорец и ги изпревари при U17, равенство при U15 (ВИДЕО)

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 15 и 17 години записаха победа и равенство на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ срещу връстниците си от „Лудогорец“ в срещи от 31-ия кръг в Елитните групи в тези възрасти.

При 15 годишните „Левски“ завърши 0:0 с връстниците си от Разград. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на трето място в класирането с актив от 15 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 5. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 18. Калоян Борунов, 21. Никола Бандев (59 – 9. Александър Сомов), 14. Александър Маринов, 7. Александър Божилов (к), 16. Преслав Бачев, 11. Адриан Райчев, 10. Кристиян Йовов (45 – 13. Александър Александров).

„Левски“ U17 победи връстниците си от „Лудогорец“ с 1:0. Голът за водения от треньора Петър Карачоров отбеляза Виктор Василев в 8-та минута, а в началото на второто полувреме Йоан Загоров спаси дузпа.

С победата „сините“ изместиха „Лудогорец“ от второто място в класирането и имат 15 точки – с една повече от разградчани.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Йоан Загоров, 2. Георги Коричков (73 – 16. Кристиан Красимиров), 3. Димитър Андонов, 4. Симеон Василев, 5. Петко Панайотов (73 – 17. Виктор Атанасов), 6. Денис Динев (к), 7. Антон Иванов (46 – 15. Васил Димитров), 8. Александър Асенов, 9. Ивайло Марков (68 – 14. Атанас Йорданов), 10. Любомир Тодоров (89 – 18. Алекс Минчев), 11. Виктор Василев.