Леле майко! Децата на Литекс вкараха 13 на Спартак,талант бележи 7

0
-
-

Децата на ПФК Литекс Ловеч постигнаха категорична победа над ОФК Спартак Плевен с резултат 13:1 в среща от третият кръг на подзона Велико Търново при децата до 15 години игран в Ловеч.
Футболната среща започна с превъзходство за домакините и пропуски пред вратата на гостите. Първият гол бе отбелязан от Мартин Димитров след центриране от ъглов удар. При една от следващите атаки за ПФК Литекс, резултата бе удвоен след многоходова атака.Гостите имаха своят шанс, но пропуснаха да отбележат след две контраатаки. До почивката паднаха още четири гола във вратата на гостите. През второто полувреме, отбора на ПФК Литекс доминираше на терена, в резултат на което бе фиксиран крайният резултат – 13:1.Сред голмайсторите в срещата се отличи Мартин Димитров със седем отбелязани гола. В резултат на победата, отбора на ПФК „Литекс“ е лидер в класирането с пълен актив от точки.