Легендите на Левски биха тези на Поморие в страхотно шоу пред погледа на Наско Сираков (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
veterani (56)
-
-

Легендите на Левски спечелиха с 4:1 след изпълнение на дузпи и 2:2 в редовното време срещу тези на Поморие в страхотен демонстративен шоу мач, който се игра на препълнения Градския стадион в Поморие. На трибуните бе мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков.

Кметът на Поморие Иван Алексиев подари на Наско Сираков икона на „Свети Георги Победоносец“ преди началото на мача.

Даниел Боримиров, Христо Йовов, Елин Топузаков, Георги Иванов, Александър Александров, Божидар Митрев, Станислав Ангелов, Емил Ангелов, Милан Коприваров, Валери Божинов бяха част от шоу-мача на Градския стадион в Поморие.

Левски поведе с гол от дузпа на Александър Александров през първото полувреме.

Георги Вражев изравни за Поморие, а Христо Бургазлиев осъществи обрат в мача за 2:1 за домакините.

Левски стигна до изравнителен гол от дузпа на Александър Александров – Кривия, като по този начин бе оформен крайният резултат – 2:2 и се стигна до изпълнение на дузпи, за да бъде шоуто в мача още по-голямо.

При дузпите Бомиров вкара първата, а Емил Ангелов втората, докато Поморие пропусна първите две изпълнения от бялата точка.

Валери Домовчийски бе точен при третата дузпа за Левски, но и Поморие върна един гол.

Решаващата четвърта дузпа за Левски реализира Станислав Ангелов и по този начин „сините“ победиха в шоу мача.