Лъвчетата на Ангел Стойков завършиха с победа лагера в Германия

0
-
-

Българският национален отбор за юноши до 19 години победи в приятелски мач отбора на Каленбергер Ланд с 3:2. Това беше и последната проверка на отбора, воден от Ангел Стойков, по време на лагера в Германия. В предишните два мача 19-годишните национали победиха с 2:0 Хановер’96 и завършиха 2:2 с Айнтрахт (Брауншвайг).
Германците откриха резултата още в четвъртата минута, но капитанът на България Владимир Николов изравни в 13-тата след изпълнение на корнер. Само 7 минути по-късно България поведе с гол на Димитър Стоянов след асистенция на Кристиан Добрев. Второто полувреме на контролата отново започна с гол за домакините, а в 75-тата минута Кристиан Добрев оформи крайното 2:3.
Съставът на България: 1. Иван Дичевски, 8. Александър Тодоров, 10. Владимир Николов, 7. Димитър Стоянов, 15. Мартин Атанасов, 14. Филип Кръстев, 4. Християн Петров, 13. Кристиан Върбанов, 11. Кристиан Добрев, 6. Емануел Мирчев, 5. Йоан Колев

Селекционер: Ангел Стойков