Кюстендил с класика срещу Героя в контрола

0

Отборът на ФК Кюстендил победи с 3:0 Сливнишки герой в контролна футболна среща играна на терена с изкуствено покритие на базата на БФС в Бояна. Това бе и първа победа за възпитаниците на Мартин Йорданов в предсезонните контроли,след като преди дни загубиха с 0:5 от Етър в Рила.

Гостите решиха мача в началото на второто полувреме. Първо в 48-та минута отборът от Сливница си отбеляза автогол , а след още 3 минути Руслан Иванов од дузпа вкара и втори гол. Заради протести и реплики към главния съдия Александър Вангелов срещата бе прекратена за няколко минути. В 79-тата минута Даниел Гогов оформи класическия резултат,след като реализира втора дузпа.

Следващата контрола на ФК Кюстендил по програма е в събота със съседите от Марек.