0
7 1
-
-

СК „Кудо-Бургас“ записа изключително силно представяне на държавния шампионат в Сопот, който бе и квалификация за националния отбор. Възпитаниците на треньора Антоан Парчев спечелиха 4 златни купи, 4 сребърни медала и 7 бронзови. Деница Илиева стана шампион при девойки и зае 2-ро място при жените.

През изминалия месец пък 110 бойци от България, Сърбия и Украйна се включиха на турнир по кудо в Поморие. Участниците бяха на възраст от 7 до 40 години, разделени на мъже, жени, юноши и девойки.

За поредна година най-силно присъствие показа българският отбор от спортен клуб „Кудо-Бургас“, с треньор Антоан Парчев. Отборът спечели общо 19 купи – 9 златни, 7 сребърни, 3 бронзови. На клуба бе връчен и благодарствен плакет за развитие на спорта кудо в Бургас.