KS Ретро: Нефтохимик с точка от „Армията“, в мач с 12 жълти и 3 червени картона (ВИДЕО)

0
-
-

Нефтохимик гостува на ст. „Българска армия“ на ЦСКА. Датата е 27 февруари 1999 г. Главен съдия на двубоя е Антон Генов. Международният арбитър вдига 12 жълти и 3 червени

[sociallocker id=5830]

картони. „Армейците“ остават на терена с 9 души, след като от игра са отстранени Валентин Станчев. Малин Орачев пък оставя „шейховете“ с 10 души.

Първото полувреме на срещата приключва при резултат 0:0. В началото на втората част Антон Генов отсъжда твърде спорна дузпа в полза на домакините, като бургазлии дълго време оспорват решението му. В крайна сметка от бялата точка Милен Петков е безпогрешен за 1:0. При този резултат червени картони са показани първо на Валентин Станчев, а след това и на Малин Орачев. Следва остро влизане на Владимир Манчев в пложиралия Йордан Господинов. Нападателят на ЦСКА получава втори жълт и съответно червен картон. Вратарят на Нефтохимик пък е откаран в болницата с комоцио. Така се стига до 4-ата минута на даденото от Генов продължение на мача, в която Златко Янков изравнява резултата и дава точката на „шейховете“.