Крушчич защити нападател и отсече: Изпуснахме, но ще ни се върне, когато е най-важно!

0
Снимка: cska.bg

Старши треньорът на ЦСКА-София – Милош Крушчич – сподели мнението си за равенството с Ботев (Пд) (0:0) в първи полуфинален мач за Купата на България.

„Доволен съм, че не допуснахме гол. Всичко ще се реши във втория мач. Голямо браво на футболистите за второто полувреме. Изпуснахме четири чисти положения. Но нищо, ще се върне, когато е най-важно. Отборът игра добре.

Второто полувреме не отстъпихме от играта си. Създадохме положения. Липсваше ни малко късмет, но се надявам, че ще ни се върне, когато е важно.

Защо феновете да са недоволни от Али Соу? Изигра добър мач. Доволен съм. Не искам да говоря какво не му достига, има време.

Не искам още да говоря още за Локомотив. Добър отбор, физически силен. Нека първо се възстановим“, коментира Крушчич.