Крумовград загуби от лидера в Босна

0
krumovgrad otbor
Снимка: facebook.com/FCKrumovgrad

Крумовград допусна първа загуба в контролите от зимния си лагер в Турция. Тимът на Станислав Генчев отстъпи на лидера в първенството на Босна и Херцеговина – Борац (Баня Лука) с 2:3.

Борац поведе в 8-ата минута, когато Квържич бе точен от дузпа – 0:1.

Босненците удвоиха аванса си след четвърт час игра. Давид Вукович засече центриране отдясно за 0:2.

Крумовград върна едно попадение в 32-рата минута. Серкан Юсеин бе точен с хубав удар от границата на наказателното поле за 1:2.

6 минути по-късно обаче Борац възстанови аванса си от два гола. Енвер Кулашин се разписа за 1:3.

В 57-ата минута родният тим стигна до втори гол. Димитър Тонев с удар от близко разстояние направи резултата 2:3, който се оказа и краен.

По този начин Крумовград приключи лагера с три победи, едно равенство и едно поражение. Преди подновяването на шампионата отборът ще изиграе още една контрола – срещу Марица (Пловдив) на 9 февруари (петък).