Кръвта вода не става! Синът на Кривия бележи директно от корнер в Елитната група!

0
aleksandar aleksandrov mladshi

Локомотив Пловдив победи Национал с 1:0 в среща от 23-я кръг на Елитната група до 17 години. Единственото попадение падна в 19-та минута, като голмайстор бе Александър Александров, който е син на легендарния футболист на Левски със същото име. Младият талант отбеляза по изключително красив начин, след като първо се пребори с вратаря на Национал, за да спечели ъглов удар, а след това реализира директно, използвайки бавното придвижване към вратата на противниковия страж.

До края на полувремето гостите имаха шанс да изравнят, но удар на техен играч мина покрай вратата на смърфовете. През втората част чистите положения за гол липсваха и логично повече голове не паднаха. След този успех Локомотив се изкачва до 8-та позиция с 30 точки, докато Национал остава 11-ти с 26.