Кръстаич продължава с победите начело на България

0
mladen krastaich 1
Снимка: facebook.com/BulgarianNationalTeam

Младен Кръстаич записа трета поредна победа начело на България. „Лъвовете“ се наложиха с 2:0 при визитата на Кипър в Ларнака. Головете отбелязаха Кирил Десподов и Спас Делев.

След едва две минути игра България стигна до първия точен удар в мача. Кирил Десподов комбинира с Илиан Илиев-младши, който нанесе удар от дистанция, но вратарят на домакините се справи.

България поведе с 1:0 в 25-ата минута. Спас Делев изведе отлично Кирил Десподов в наказателното поле, който прати топката в мрежата на Кипър.

Даниел Наумов се наложи да се намесва в 33-ата минута, когато спаси удар на Йоанис Питас.

В 42-ата минута Йоан Стоянов комбинира с Кирил Десподов, който стреля, а топката срещна десния страничен стълб.

България отбеляза втори гол в 71-ата минута, когато Кирил Десподов върна жеста на Спас Делев от първото полувреме и му даде хубав пас с левия крак, Делев майсторски овладя на гърди и с второто си докосване от въздуха с външен фалц матира кипърския страж.

Следващата контрола на България е срещу Люксембург в неделя.