Красимир Петров: Трудно се говори след 0 на 4!

0

Наставникът на Пирин (Благоевград) Красимир Петров даде мнението си след загубата с 0:4 от Лудогорец, като изрази задоволство от играта на своите момчета през първите 45 минути.

„Трудно се говори след 0:4, и то на собствения стадион, но анализът ми е, че първото полувреме Пирин стоеше добре, бяхме компактни, не оставихме почти никакви пространства за Лудогорец. Имахме и един-два шанса. През второто полувреме изпуснахме си човека при статитично положение, при втория гол пак изпуснахме човека, който трябваше да бъде пазен персонално там, вкарахме си автогол и мачът свърши.

Като за първи мач съм доволен от Ради Цонев, познавам го още от юношите на Левски, няма игрови ритъм още, но ще ни помогне доста в креативността и идеите, в играта в послендите 30 метра, а и във фаза защита е изключително полезен. Макрецкис идва от Германия, той реално е на три тренировки, като за първи мач се представи нелошо“, заяви специалистът.