KotaSport TV: Венци Иванов: Играчите на Черноморец лежаха по 5 минути! Изненадан съм от доброто начало на Бдин

0
chernomoretz bdin (15)

Старши треньорът на Бдин (Видин) – Венцеслав Иванов – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Черноморец.

„Трудно влязохме в мача. Имахме организационни проблеми, което повлия. Не се оправдаваме. Това си е от кухнята, ще се постараем повече да не се случва. Много лесни два гола за домакините, без да са имали някакво превъзходство. При 2:0 реакцията беше добра, но трудно се наваксва такъв пасив. Имахме възможност да го сторим, но не съумяхме.

Не мисля, че е трудно началото за Бдин. Като новак в групата, не е трудно. Срещу Янтра, един от класните отбори, съжаляваме, че не победихме. Срещу Черноморец заслужавахме минимум точка. Второто полувреме Черноморец има две центрирани топки, без никакви ситуации пред нашата врата. За да стигне отборът на Черноморец на „Лазур“ да лежи по 5 минути накрая… Вие преценете. Според мен оказваме съпротива на отборите и съм изненадан от доброто начало на отбора“, коментира Иванов.

Цялото интервю с Венцеслав Иванов може да видите в прикачения файл или в Youtube канала на KotaSport.com: