KotaSport TV: Светльо Петров: На какво отдавам слабото първо полувреме? Не знам – това е въпрос за 1 милион

0
chernomoretz etar (36)

Старши треньорът на Етър – Светослав Петров – сподели мнението си за победата с 3:2 над Черноморец в турнира за Купата на България. „Болярите“ изоставаха с 0:2, но успяха да изравнят и да вкарат мача в продължения, в които стигнаха и до трето попадение.

Светослав Петров определи Черноморец като стойностен отбор, който е затруднил максимално неговия тим. Според него ключови са се оказали наличието на достатъчно смени при „виолетовите“ и късметът при единия гол. Той заяви, че възпитаниците му са изиграли изключително слабо първо полувреме, което не знае на какво да го отдаде. Вижте какво сподели специалистът в прикачения файл или в Youtube канала на KotaSport.com.