KotaSport TV: Мартин Ковачев: Не задържахме аванса си заради съдията! Свиреше 70:30

0
martin kovachev

Старши треньорът на Дунав – Мартин Ковачев – сподели мнението си за равенството с Черноморец (1:1).

„Стана хубав мач за зрителите, с положения и пред двете врати. Повечето ситуации ги имахме ние. Възползвахме се от едната и поведохме. За съжаление, второто полувреме не успяхме да задържим аванса си. Имахме ситуации и за втори гол.

Отдавам това, че не успяхме да задържим преднината си, на съдията. Не съм си позволявал да коментирам съдийството, но днес се свиреше 70:30. Пожелавам си такова съдийство в Русе. Всяко пипане, всяко докосване беше фал с жълт картон. Още първото полувреме ни даде 4 картона. Второто полувреме видяхте Петър Патев какви влизания имаше и какво стана – не го пипна, а трябваше да го изгони. Не искам да се оправдавам със съдийството, грешката при гола си е наша. Заслужавахме повече победата“, коментира Ковачев.

Цялото интервю с Мартин Ковачев може да видите в прикачения файл или в Youtube канала на KotaSport.com ТУК.