KS Ретро: Черноморец – ЦСКА (2003 г.)

0

KotaSport Ретро отново връща лентата във времето, когато стадион „Черноморец“ беше едно от най-добрите съоръжения в България и на него се играеше футбол от родния елит. Датата е 5 април 2003 г. „Акулите“ посрещат ЦСКА. Началото е повече от обнадеждаващо за бургазлии, които повеждат с автогол на Емил Гъргоров. Бадема обаче отбелязва още две попадения, този път в правилната врата, с които столичани правят пълен обрат. През втората част „армейците“ имат тотален превес и стигат до разгромна победа с 8:2. За това спомага и червеният картон, който получава Юри Иваников в 58-ата минута.

2:8 Жоао Паоло Брито 90+1

В първото видео може да видите част от попаденията и някои по-интересни положения, а във второто – всички голове в срещата.