Костов: Доволен съм от двамата Асеновци

0
nikolai kostov

Наставникът на Левски Николай Костов говори след победата с 2:0 над Пирин (Благоевград) в efbet Лига. Успехът качи „сините“ на трето място във временното класиране.

„Разнопосочно представяне в двубоя, първото полувреме Пирин беше по-добър, ще направим един анализ. Може би има подценяване от някои играчи, неправилно атакувахме свободните пространства първото полувреме. Второто полувреме създадохме доста положения пред вратата на Пирин и мисля, че заслужено спечелихме. Поздравявам играчите и публиката. Неслучайно отбелязваме голове в последните минути, защото сме непримирими, играем до последния сигнал. Накрая се накъса играта, защото много от играчите на Пирин падаха, губеха време, чакахме и пушеците.

Доволен съм от второто полувреме, доволен съм от двамата Асеновци, красиви голове вкарахме. На всички разчитаме, да го знаете. Даже на младите, които по-рядко се появяват, има си време за всичко. Вярваме, че сме добър отбор и в успеха си, така работим. Имахме много добър ритъм, но имаме много национали, за които нямаше почивка, изтощени са, затова днес имаше почивка за тях. Вярвам, че всички наши играчи, които имат предложения от клуба да преподпишат, ще го направят още тази седмица. Не се меся в клубната работа, нищо не ми влияе – всички играчи, които имат преподписване тренират много съзнателно, нямам проблеми“, довери Николай Костов.