
Бившият италиански премиер Силвио Берлускони е заразен с коронавирус.
Сега е в изолация у дома и работи дистанционно. 83-годишният предприемач няма симптоми.
Берлускони реши да се подложи на тест след неотдавнашното си посещение в Сардиния, където през август имаше забележимо увеличение на пациентите с коронавирус.
Силвио бе собственик на Милан от 1986 до 2017 година. След това той придоби Монца, който след резултатите от последния сезон премина във втора дивизия на Италия.






