Коренна промяна: Етър 5 часа без допуснат гол!

0
Снимка: etarvt.bg
-
-

Трансформацията на Етър е в ход. Болярите вече записаха първа победа в шампионата, във втория мач на Александър Томаш начело на тима. След като дебютира с 0:0 срещу Славия в София, във вторник младият специалист удари Царско село с 1:0. Промяната при болярите е налице. Това, което прави най-силно впечатлени, е стабилизирането на отбраната. Вече близо 5 часа (297 минути) в три поредни мача виолетовите не са инкасирали гол, изчислява „Тема спорт“. Те направиха и 0:0 с Арда на „Ивайло“ с предишния треньор Петко Петков.

Боруков: Най-важни бяха трите точки, вдигаме си самочувствието

За последно във вратата на Етър се разписа бившият им играч Педро Лагоа в 63-ата минута на двубоя с Ботев Враца, загубен с 1:5 на 2 ноември. На фона на 31 инкасирани гола от началото на сезона фактът, че в последните три срещи Христо Иванов и Анатоли Господинов опазиха мрежата суха, говори красноречиво за промяната при болярите.