Колев обясни за Камбуров и отсече: Два твърде елементарни гола!

0
Снимка: beroe.bg
-
-

Старши треньорът на Берое – Петър Колев – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Ботев (Пд).

„Допуснахме два твърде елементарни гола. Като поведение много добро първо полувреме, имайки предвид класата, с която разполага Ботев в атака. Началото на второто също беше такова. После сами се вкарахме в 1-2 неприятности, но излязохме от ситуацията. Получихме два твърде елементарни гола.

Трябва да съжаляваме, че не поведохме. Имахме 2 смени, които трябваше да освежат атаката, но не сработиха. Имахме шанс и при 1:0 да се върнем. При 2:0 е ясно, че се оголихме. Като цяло не заслужавахме да загубим.

Мартин Камбуров игра преди 3 дни. Коментирано е с него. Решението го взехме заедно. Той продължава да е част от нашия отбор. Той беше зает с доста неща – предавания, интервюта… Съвсем нормално решение да не е в групата.

Ще има промени и то доста за мача за Купата. Хора с по-малък игрови ритъм ще започнат като титуляри.

Ще е интересен сблъсъкът с Георги Чиликов. Надявам се да стане хубав двубой. Статистиката ни срещу Арда е ужасяваща и се надявам да я подобрим“, коментира Колев.