Колев: Левски не заслужаваше този точков актив! Не успях да убедя някои, че тук е „Герена“, въпреки всичко

0
Снимка: beroe.bg

Старши треньорът на Берое – Петър Колев – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Левски.

„Явно през седмицата не сме убедили достатъчно добре играчите какво ни чака тук. Тази липса на агресивност и борба през първото полувреме – просто нямам думи. Изключително слабо първо полувреме за нашия отбор. Имахме нещастието с числен превес и да получим гол. Второто полувреме упражнихме натиск, но по-скоро хаотичен. Имахме и някои положения, но това не е това, което трябва да бъде. Не можахме да финализираме добре доста атаки. Слаб мач като цяло. Явно причината е в мен, че не спях да убедя повечето играчи, че, независимо от моментното състояние и точковия актив, тук е „Герена“, ще срещнат отбор с голяма агресивност, с добри играчи, които според мен до този момент не заслужаваха този точков актив. Доста хора не ме разбраха. Няма как без да си агресия, без да влезем в битка.

Много мудни действия в средата на терена. Много докосвания. Второто полувреме десният фланг изобщо не функционираше. Липсваха ни финалният пас и финалният удар.

Имаме доста работа да вършим във всяко отношение. Да финализираме и селекцията – не само входящи, но и изходящи трансфери. Има конкретни имена, но засега няма да ги съобщаваме.

Голът на Борислав Цонев наля още повече олово в краката на играчите“, коментира Колев.