Колев: Имаме психологически проблем при гостуванията! Още първото полувреме си пролича, че няма как да спечелим

0

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Иван Колев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Миньор.

„Още първото полувреме си пролича, че няма как да спечелим, играейки по този начин. В атака нещата бяха много зле. Не повече от 2-3 паса. Почти не съумявахме да задържим топката пред полето на противника, пък камо ли да търсим пробиви и да застрашаваме по някакъв начин Миньор. Въпреки че второто полувреме имаше някакво подобрение, резултатът е най-неприятният за нас.

Очевидно имаме проблеми при гостуванията. За мен те са психологически. Има играчи, които на чужд терен не мога да ги позная, че са те. Дали от напрежението, че се изисква да се печели всеки мач, дали има притеснение, че при гостуванията ни върху нас се оказва много сериозен домакински натиск. Трябва да подходим много сериозно и да решим този въпрос. Много сериозно трябва да помислим по този въпрос и да опитаме да го преодолеем.

Ако преследваме сериозно целта, която сме си поставили, трябва всички да намерим сили и да излезем за победа в следващия мач. Напрежението идва от това, че трябва да преодолеят много по-сериозна съпротива“, коментира Иван Колев.