0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Тодор Киселичков – сподели мнението си за загубата с 2:4 от ЦСКА-София.

„За съжаление получихме неприятна загуба. Влязохме недобре в мача и първото полувреме противникът бе по-добър от нас. С влизането на Чочев обликът на нашия отбор се промени тотално. Заиграхме по-агресивно и по-нападателно. Успяхме да създадем достатъчно голови положения и да обърнем мача. За съжаление допуснахме твърде нелепи голове, които доведоха до нашата загуба.

Чочев 10 дни не води нормален тренировъчен процес. Има проблеми в коляното и не беше готов за 90 минути. Благодаря му, че стисна зъби, влезе и се прояви като безценен играч за нашия отбор. Самото му влизане в игра промени облика на всички наши състезатели. Обърнахме резултата. Загубихме с твърде нелепи голове“, коментира Киселичков.