nikolai kirov 1
Снимка: beroe.bg
-
-

Наставникът на Берое Николай Киров обяви, че “заралии” са изиграли добро второ полувреме, когато вкараха два гола и в крайна сметка спечелиха гостуването на Локомотив (София) с 2:1.

“Голът, който отбелязахме, даде по-голямо самочувствие на отбора. Малко смутени бяхме през първата част. На състезателите им трябва малко по-голямо самочувствие с топка. Коригирахме на почивката някои неща, казах им по-смело с топката, а не да връщат назад.

Винаги е по-трудно, когато има напрежение, но имаме състезатели с опит. Добро второ полувреме. Лошото е, че при едно статично положение доуснахме елементарен гол. Това е първи гол от статично положение, откакто аз водя отобра. Ще работим, защото имаме тежки мачове за Купата на България.

Няма как да си позволим подценяване на Миньор. Той е един от стабилнитеотбори във втория ешелон. Стадионът им е негостоприемен. Доста тежък жребий”, коментира Киров.