Късна драма остави Спартак (Пл) – Крумовград без победител (ВИДЕО)

0
spartak pleven sozopol

Спартак (Пл) и Крумовград не излъчиха победител в мач от XXIII кръг на Втора лига. На стадион „Г. С. Раковски“ в Севлиево, съперниците си размениха по едно късно попадение за крайното 1:1.

Крумовград можеше да поведе след четвърт час игра. Мартин Сораков центрира, Китан Василев засече с глава, но топката срещна гредата.

В 39-ата Виктор Иванов от непосредствена близост не успя да преодолее с глава вратаря, насочвайки топката точно в него.

Крумовград поведе в 80-ата минута. Китан Василев центрира между вратарското поле и точката за изпълнение на дузпа. Цветелин Радев протегна крак и засече от въздуха за 0:1.

Спартак изравни 60 секунди преди края на редовното време. Васил Шопов изведе отдясно Алекс Георгиев който центрира към точката за изпълнение на дузпа. Там Боримир Карамфилов се извиси и засече неспасяемо с глава за 1:1.