Карнобат спря Гигант на Югоизток

0

При резултат 1:1 завърши срещата от 14-ти кръг на Югоизточна Трета лига между ОФК Карнобат и Гигант /Съединение/.

Първата част завърши без голове, а след почивката гостите първи отбелязаха за 0:1. Мирослав Радев откри с удар извън наказателното в 75 минута. Антон Атанасов изравни за 1:1 след подаване на Киро Гърков в 87 минута след центриране.

„Резултатът е реален, с оглед показаното на терена от страна на двата отбора. И ние, и гостите имахме по няколко положения, които обаче не успяхме да реализираме.“, споделиха от треньорския щаб на ОФК „Карнобат“.

Гигант остава трети в класирането с 27 точки. След изминалата среща домакините са на 11-то място във временното класиране, вече с актив от 16 т.Следващата събота Гигант приема в Съединение Родопа (Смолян).

В сряда, 11 ноември, ОФК Карнобат ще е домакин на ОФК Несебър, в двубой от турнира за Купата на Аматьорската лига.