Карнобат падна тежко от Левски Карлово в мач с 8 гола!

0

ОФК Карнобат загуби у дома от Левски (Карлово) с 2:6 в среща от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Първото попадение в мача падна само 120 секунди след началото на срещата. Тогава Антон Огнянов центрира от корнер, топката попадна в Иван Иванов, който с топовен удар я изпрати към вратата на карнобатлии, тя рикошира в гредата и връхлетя в мрежата за 0:1. Живко Илиев и Георги Калоянов стреляха от фаул, Стилиян Станчев с глава също насочи топката към вратата на гостите, но до изравняване на резултата не се стигна.

Напротив, падна втори гол във вратата на Карнобат. Това се случи в 34-ата минута, когато Антон Огнянов подаде отдясно към Халибрям Кърмаджъ, а той не сгреши за 0:2. Три минути по-късно Иван Иванов от гостите нацели напречната греда, а след него Валентин Иванов намали на 1:2 след подаване на Ивайло Стойчев. В 41-ата минута Петър Главчев пусна пас към Антон Огнянов, който преодоля защитник на домакините и технично изпрати топката в мрежата за 1:3.

Малко след почивката футболистите на Карнобат пробваха и успяха да щурмуват вратата на гостите с бърз гол за 2:3. В 48-ата минута Ненко Петров не сгреши при подаване отдясно на Антон Атанасов. Вместо да стигнат до изравнителен гол, карнобатлии допуснаха развитието на резултата да стигне до 2:4. В 51-ата минута точен бе Антон Огнянов, който оползотвори по блестящ начин рейд отляво и подаване на Петър Главчев. 10 минути преди края на срещата Главчев бе изведен на стрелкова позиция от Иван Иванов, като не пропусна да покачи резултата на 2:5. Крайното 2:6 оформи Иванов, който стреля отдалеч при кратко разиграване на топката след изпълнен корнер.