Карнобат остава без победа-не успя и срещу баските от Куклен

0
chernomoretz karnobat 14
-
-

Тежкият старт в първенството за Карнобат продължава с поредна среща без победа в домашния условия. Срещу Атлетик /Куклен/ карнобатлии стигнаха до равенство – 1:1.
Гостите откриха резултата чрез Емил Аргиров в 24-та минута, който с глава оползотвори центриране на Стефан Димитров.Карнобат изравни с гол от дузпа на Георги Калоянов в 87-та минута, свирена за нарушение срещу Петър Колев.
През първата част двата тима нямаха сериозни опасности за гол, като изключим попадението на гостите.
За Карнобат Хюсеин Садула стреля право в ръцете на Стоян Здравков, а за Атлетик Добрин Орловски изпрати топката над вратата на Борислав Тотев.Направи впечатление, че гостите играха много открит и динамичен футбол при гол аванс в тяхна полза, като нито за миг не се затвориха да пазят резултата, чакайки последният съдийски сигнал, предвид крехката преднина, а играеха видимо с мисълта за втори гол, какъвто реализираха, но той не бе зачетен от съдийската бригада.Разбира се, не могат да бъдат пренебрагани усилията на карнобатлии да изравнят, а при малко повече късмет и да променят статуквото, но силите им стигнаха само до равенство.
В следващата си шампионатна среща Карнобат ще гостува на 19-ти октомври в Димитровград срещу едноименния отбор, а Атлетик ще бъде домакин на Сокол Марково.