Кариана разби Септември Симитли(СНИМКИ)

0

Отборът на Кариана записа класическа победа с 3:0 на собствен терен над новака във Втора професионална лига Септември (Симитли). Пиер Пиеров, Николай Дичев и Борислав Дамянов бяха точни за тима на Веско Великов, с две асистенции пък се отчете капитанът на карианци Евгени Игнатов-Бамзе. Двубоят започна с минута мълчание в памет на големия вратар на столичния Левски Бисер Михайлов. На полувремето над стадиона притъмня и се изсипа пороен дъжд, който не спря да вали до края на мача.

Домакините влязоха по-добре в срещата и още в 4-та минута  Игнатов изведе Владислав Цеков-Каската в наказателното поле, защитник го спъна, но вместо дузпа бе отсъдена правилно засада на нападателя на Кариана. След половин час игра друг преотстъпен от Монтана футболист Пиер Пиеро засече центриране от дясно на Георги Търтов и откри резултата. Само четири минути по-късно карианци удвоиха. Евгени Игнатов намери на далечната греда Николай Дичев и той изпрати топката за втори път в мрежата.

Влезлият като резерва след почивката Борислав Дамянов направи резултата класически в 51-та минута, засичайки с глава поредно прецизно центриране на капитана си Игнатов. Заради дъжда теренът стана тежък и до края и пред двете врати не се случи нищо запомнящо се. Гостите доиграха мача с 10 души, за втори жълт и червен картон в 73-та минута от игра бе изгонен Евгени Тунтев.

Кариана (Ерден) – Септември (Симитли) 3:0

Кариана:Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев (81-Георги Илиев), Стоян Предев, Мартин Николов, Деян Иванов, Георги Търтов (81-Кристиян Апостолов), Владимир Мичев (56-Матеус Касарото), Владислав Цеков (72-Жустино Мендеш), Пиер Пиеров (56-Борислав Дамянов), Евгени Игнатов-кап. Треньор: Веселин Великов.

Септември:Чарлз Тейлър, Илия Мунин (46-Запро Динев), Кристиян Михайлов-кап., Владимир Гогов, Евгени Тунтев, Борислав Вакадинов, Илия Карапетртов, Китан Василев, Христо Младенов (77-Николай Стоилков), Руслан Иванов, Ивайло Михайлов. Треньор: Иво Тренчев.

Голмайстори:1:0 Пиер Пиеров (30), 2:0 Николай Дичев (34), 3:0 Борислав Дамянов (51).

Главен съдия: Валентин Станчев.

Асистенти: Ивелин Рашев, Владимир Хубенов.

Жълти картони:Ангел Цолов, Мартин Николов, Деян Иванов, Владимир Мичев, Владислав Цеков (Кариана); Евгени Тунтев, Запро Динев (Септември).

Червен картон:Евгени Тунтев (Септември).

Стадион:„Кариана”, в с. Ерден-200 зрители.