Кариана прати Добруджа в Трета лига

0
dobrudja

Отборът на Добруджа изпадна от Втора лига два кръга преди края на сезона. Това стана ясно, след като „жълто-зелените“ загубиха с 0:2 гостуването си на Кариана в Ерден. Двата гола паднаха в края на двете полувремена. Първо Евгени Игнатов беше точен в 44-ата минута, след което Цветомир Тодоров довърши гостите в последните секунди на мача.

Поражението беше 15-то за Добруджа, като два кръга преди края, отборът няма шанс да се спаси. Тимът има 21 точки, докато Кариана вече има 27 точки, колкото и Несебър, но и двата състава са с по-добри показатели в преките двубои срещу „жълто-зелените“.

Кариана (Ерден) – Добруджа (Добрич) 2:0

1:0 Евгени Игнатов (44)
2:0 Цветомир Тодоров (90+1)

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Георги Илиев, Стоян Предев, Красимир Илиев (76-Николай Николов), Цветомир Тодоров, Владимир Мичев-кап., Евгени Игнатов (69-Леонел Матадос), Ивелин Илиев (46-Димитър Георгиев), Ангел Бастунов. Треньор: Веселин Великов.

Добруджа: Стефано Кунчев, Кристиян Пешков, Михаил Венков-кап., Николай Николаев, Кристиян Григоров, Тодор Паланков, Николай Минков, Янчо Андреев (63-Кристиян Петков), Етиен Кабобола, Петър Тончев (56-Георги Колев), Тодор Георгиев (76-Росен Кръстев). Треньор: Радослав Георгиев.

Старши треньор: Валентин Станчев.

Асистенти: Станимир Трифонов, Стефан Делчев.

Жълти картони: Павел Станев, Ангел Цолов, Ангел Бастунов (Кариана); Кристиян Пешков, Михаил Венков, Николай Николаев, Кристиян Григоров, Росен Кръстев (Добруджа).