Камен Хаджиев спря Ференцварош преди мача срещу Лудогорец

0

Унгарският шампион Ференцварош завърши 2:2 в домакинството си на Академия Пушкаш, за който пълни 90 минути изигра национала Камен Хаджиев. Съперникът на Лудогорец в Лига Европа започна силно мача и бързо дръпна с 2:0 с попадения на Олександър Зубков в 7-ата и 40-ата минута на двубоя. При втория гол защитник на гостите буквално подари топката в краката на украинеца, който на празна врата удвои.

Гостите обаче не се предадоха и успяха да се доберат до точката. В началото на второто полувреме Хенти намали след удар с глава, а Майснър изравни в 77-ата минута. Той се възползва от неубедителна намеса на Дубиш, който изби топката и в последвалото меле бранителя отбеляза.

Старши треньорът на Ференцварош Сергей Ребров заложи на повечето от титулярите, които със сигурност ще играят в двубоя срещу Лудогорец в четвъртък и които до сега играха в мачовете срещу българския шампион.