Калояново обърна Вихър като гост в мач 3 червени картона

0
kaloyanovo vihar belozem
-
-

В последна среща за годината отборът на Калояново завоюва драматична победа при гостуването на Вихър (Белозем) с 3:2. Срещата завърши с 3 червени картона, като домаакините приключиха с 9 играчи, а гостите с 8. Тимът от Белозем поведе в края на първата част, но второто полувреме започна с натиск на Калояново и логично последва изравняване след красив гол от пряк свободен удар на Иван Павлов при вече намален състав за гостите. След още 2 червени картона домакините отново поведоха в резултата – 2:1. В заключителните минути момчетата от Калояново героично стигнаха до победата с голове на Йовко Зайков и Преслав Брайков.

Тимът на Калояново продължава битката за промоция в А областна група на пролет, като шансовете са реални.

Култов Вили Вуцов: Режат ме двама идиота! Сега ще ме накажат за 12 мача!(ВИДЕО)