Кадри на Левски блестят при класика на Хебър на старта

0
640 333097

Хебър започна участието си във Втора лига с категоричен успех. Момчетата на Николай Митов се наложиха над Спартак (Плевен) с 3:0 в среща от първия кръг на новото първенство. Янко Ангелов, който пристигна от Локомотив (Пловдив) откри резултата в 21-ата минута, а Асен Георгиев, който също бе част от „смърфовете“ удвои в 65-ата от фаул. Тодор Чаворски оформи крайния резултат в самия край на мача. Авторите на втория и третия гол са юноши на Левски.Вратарят Станислав Антов, който дебютира с екипа на плевенчани,  пък получи червен картон в 65-ата минута за игра с ръка извън наказателното поле. Срещата се игра пред повече от 1000 зрители на стадиона в Брацигово и бе със свободен вход.
Следващият съперник на Хебър е Спартак (Варна). ЦСКА 1948 пък гостува в Плевен във втория кръг на втория ешелон.