Известни са 1/2 финалистите на турнира в памет на бай Милан

0
-

В село Ерден се изиграха последните срещи от предварителните групи на първия мемориален турнир по футбол „В памет на Милан Йосифов“. В група „А“ до изненади не се стигна и сочените за фаворите спечелиха своите срещи. Отборът на Пъстрина разгроми с 8:2 Шурданица (Георги Дамяново) и оглави класирането с пълен актив от 9 точки. Ком (Берковица) пък отнесе с 9:2 Хайдут (Ерден) и също продължава напред.

В група „Б“ домакините от Кариана записаха служебна победа с 3:0 над Син Стрел. С неявяването си на мача тимът от с. Крапчене за втори пореден път показа неуважение към организатори, зрители и към патрона на турнира. В другата среща врачанският ФК Далекс Бикоборец Мега изненада отбора на Бойчиновци като спечели с 2:1, което го изкачи на второто място в класирането и му осигури участие на ½ финалите следващия уйкенд. Там той ще срещне отбора на Пъстрина. В другия полуфинал излизат Кариана и Ком.

Първо в KOTASPORT: Рилецо продължава с ударната селекция! Взе и бивш капитан на Витоша