Изолирали национал на ЦСКА 1948 в стая без телефон и телевизор

0
Снимка: ЦСКА 1948

Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов се размина със сериозна контузия. Вчера националът е минал обстойни прегледи, на които е станало ясно, че няма пукнати прешлени, а се е отървал само с комоцио.

Стражът получи тежък удар в главата след сблъсък с Елвис Ману по време на мача с Лудогорец, който разградчани спечелиха с 3:0. Инцидентът се случи в края на първото полувреме. Първоначално Наумов се изправи на крака и опита да продължи, но само след няколко минути беше заменен.

В момента вратарят е настанен в изолирана стая без телефон и телевизор и се възстановява, пише „Тема спорт“.

„Георги Ангелов, Симеон Петров и Даниел Наумов получиха последователно травми преди и по време на двубоя на ЦСКА 1948 срещу Лудогорец от 2-рия кръг на efbet Лига.

При централните бранители Ангелов и Петров контузията е сходна – частично разкъсана връзка на глезена, като и двамата ще се нуждаят от още между 7 и 10 дни извън игра и по всяка вероятност ще пропуснат домакинството срещу Локомотив София от 3-тия кръг в петък (06.08).

Даниел Наумов получи комоцио при удара в края на първата част на мача в Разград. Тепърва ще се обсъжда колко дълго е нужно да почива вратарят на ЦСКА 1948 след травмата“, съобщиха днес от ЦСКА 1948.