ИЗНЕНАДА: Карнобат удари Черноморец навръх рождения ден на „акулите“

0
-
-

Черноморец допусна изненадваща загуба като гост на Карнобат, при това навръх 101-я си рожден ден. „Акулите“ отстъпиха с 1:2.

Черномоерц можеше да поведе в 28-ата минута. Удар на Тонев обаче бе избит от голлинията.

60 скунди по-късно вратарят на домакините бе на път да сгреши фатално. Трендафилов обаче не успя да прати топката в опразнената врата.

Карнобат пък успя да поведе в 43-ата минута. След центриране от корнер, футболист на домакините засече с глава за 1:0.

В 70-ата минута Черноморец изравни. За нарушение в наказателното поле срещу Трендафилов, главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Мариян Тонев бе точен за 1:1.

7 минути след това „акулите“ можеха да осъществят пълен обрат. Симеон Русев изведе Антон Узунов сам срещу вратаря, но последният не успя да се разпише.

Само 180 секунди по-късно чудесна атака по левия фланг завърши с центриране на Тонев. Узунов засече, но топката бе изчистена от голлинията.

Карнобат стигна до второ попадение в 86-ата минута, оформяйки и крайното 2:1.

Черноморец: Теменлиев, Мантаров, Шопов, Пюскюлю, Коев, Танев, Мустафа, Трендафилов, Тонев, Радев, Иванов

Резерви: Шейтанов, Михайлов, Парушев, Кижев, Вергиев, Русев, Узунов