Изненада! Дубълът на Ботев Враца удари като гост лидера на Северозапад

0

Вторият отбор на Ботев (Враца) победи като гост лидера Спартак (Плевен) с 1:0 в среща от 27-ия кръг на Северозападна Трета лига. Христиан Петков е героят за селекцията на Лукан Луканов.

В 55-ата минута, младия нападател се пребори отдясно за топката, излезе сам срещу вратаря, замахна да стреля, той падна и нападателя насочи топката в мрежата. Десетина минути по-късно Петков пропусна пак да се разпише при идентична ситуация. Домакините бяха по-дейни в мача, владееха топката, повече атакуваха, а съперникът им действаше прибрано и на контраатака.

В 8-ата минута Виктор Иванов разтресе гредата на врачансата врата. В 20-ата Мариян Огнянов беше ударен в главата от съперник, напусна терена и беше откаран в болницата да зашият раната му. След почивката Кристиян Иванов и Преслав Антонов също уцелиха гредите. Врачанският страж пък спаси няколко опасни удара. Накрая Антонов вкара с глава, но рефера не зачете попадението, маркирайки засада.