Илиев: Май съдията даде картон и на шофьора

1
Снимка: chernomorepfc.bg

Наставникът на Черно море Илиан Илиев даде мнението си след загубата на своя тим от Левски в мач от 26-ия кръг на efbet Лига. “Сините” надвиха с 2:0 варненци, а според старши треньора на “моряците” много картони са натежали на неговия тим.

“Наистина много нервен мач. Създаде се такава обстановка. Много картони и фаулове, на мен, на физиотерапевта, на шофьора може да е дал. Вместо съдията да успокои нещата, той се поддаде на емоциите. Искахме да влезем добре, но стана обратното и Левски влезе по-добре в мача. На полувремето говорихме, че 5 човека висят с картони и трябва да сме внимателни. Женя искал да играе с топката, след изгонването му обаче мачът тръгна в друга посока.

В моменти, където успявахме да направим атака с по-малко хора, нямах никакви претенции. Ако паднахме с 1:0, щяхме да сме с равни показатели с Левски – 1:0 във Варна и 0:1 тук. Нямам обяснение защо имаше 7 минути продължение. Не им стои добре на опитни футболисти в 100-ата минута да им вкарат гол. При 2:0 нещата са по-различни.