Илич този път отърва ранен резил за Купата

0
Снимка: cska.bg
-
-

Отстраняването на Гигант Съединение спаси наставника на ЦСКА-София Саша Илич от ново ранно и изненадващо отпадане от турнира за купата. Досега в крехката треньорска кариера на специалиста, изглежда, че именно тази надпревара е слабото му място, като в първенството постига далеч по-добри резултати, а през лятото бе близо и до това да класира червените за груповата фаза на Лигата на конференциите.

Срещата в Съединение бе едва втора за Илич като наставник в турнира за национална купа, а първата се проведе на 27 октомври миналата година. Тогава с Чукарички, който младият специалист изведе до трета позиция в края на редовния шампионат, той гостува на средняка във втора сръбска дивизия Лозница.

Изненадващо, домакините повеждат в 31-вата минута, а Илич отново, както и в Съединение, реагира още на почивката с няколко промени. До средата на втората част той използва правото си на всички 5 рокади, но те така и не дават резултат и двубоят завършва 1:0. Така Лозница произвежда най-голямата изненада на първия кръг в турнира за Купата на Сърбия и постига това, което в събота Гигант не успя – отстранява тима, воден от Саша Илич./ „Тема спорт“