Илиан Илиев: Заслужавахме поне точка

0
-
-

Наставникът на Черно море Илиан Илиев коментира поражението на тима от Царско село с 0:1 в двубой от 8-ия кръг на efbet Лига.

„Мачът беше за равен, и те имаха ситуации, и ние имахме, не трябваше да завърши срещата по този начин. През втората част имахме по-чистите ситуации да вкараме, не заслужавахме да победим, след като не реализирахме тези създадени ситуации. Отстъпихме инициативата. Не сме играли така, че да загубим в края от дузпа

Имахме ситуации да реализираме, те също имаха ситуации, при дузпата съумяха да вкарат. Няма да правя разбор на всеки пред вас, имам огромни резерви към няколко човека, след карантината може това да рефлектира върху играта на играчите. Искахме да победим, но и равенството влизаше в плановете, случи се най-лошото да загубим. След паузата трябва да победим в няколко мача, за да се върнем там където ни е мястото. Трябва да поработим върху физическото състояние, и да бъдем по-готови след почивката“, добави треньорът на Черно море.