Илиан Илиев: Вкарахме напрежение при Лудогорец, но доста късно! Ако голът беше паднал по-рано…

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Лудогорец.

„Видяхме миналата седмица, че Лудогорец наказва почти всяка грешка. Първото полувреме беше равностойно. Не можахме в някои ситуации да се възползваме от бързите преходи, да им създадем неприятности. Не можахме да направим толкова, колкото беше нужно. Целта беше да откраднем топката и да правим бързи атаки. Не го направихме достатъчно. За съжаление срещу отбор като Лудогорец, първото ни недоглеждани ни вкараха. После гол след рикошет и се получи стъписване. Добре е, че така завърши полувремето. Искахме да коригираме нещата на полувремето, да играем атака за атака. Ако голът беше паднал по-рано… Може би трябваше по-рано да направим промени в атака. Има позитиви от този мач и главното е, че успяхме да вдигнем глава. Успяхме да вкараме напрежение при тях, но доста късно.

Не мисля, че създадохме доста острота. С отсъствието на трима от четиримата ни атакуващи футболисти загубихме скоростта, с която сме създавали проблеми на всички в България. След отнемани топки се играеше на крак и давахме възможност на Лудогорец да се прегрупира“, коментира Илиев.