Играещият наставник на Карнобат: Нямаме за цел атака на „Б“ група

0

Играещият наставник на Карнобат – Георги Калоянов, коментира изминалата среща с Миньор (Раднево) – 1:1, която бе дебютна за отбора в новото първенство на Югоизточна Трета лига.

„Като за първи мач беше нормално представянето ни, особено през първата част допуснахме няколко грешки, с които гостите създадоха някое друго положение. Второто полувреме изцяло доминирахме. Поведохме, можехме да затворим мача, не успяхме, а в края ни изравниха с рикошет – малшанс. Изтървахме трите точки. Ще се стремим и през новия сезон да играем приятен футбол, да търсим победата във всеки мач, да радваме феновете. Нямаме за цел атака на „Б“ група. Сглобихме добър отбор и мисля, че ще ни приляга да сме в средата на таблицата, а защо не и по-нагоре в таблицата“, каза Калоянов.