И юношите на Лудогорец паднаха от румънци

0
20190123163600 medium

Лудогорец U19 записа загуба с 0:1 в първата си контрола от зимната подготовка за новия полусезон. Мачът се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. На полувремето старши треньорът Тодор Живондов направи 10 смени, за да даде шанс на всичките си състезатели да покажат какво могат.
„Орлите“ имаха превъзходство през по-голямата част от срещата, но не успяха да намерят път към мрежата на съперника. Мартин Русков удари греда, а отлични възможности пропуснаха Димитър Жеков, Петър Караангелов, Кристиян Кънчев и Георги Бабалиев. Липсата на концентрация при завършващия удар бе наказана в 80-ата минута, когато гостите успяха да отбележат след контраатака.
Като за първа контрола съм доволен от показаното. Играта бе на прилично ниво, като негативен е само резултатът. Създадохме много ситуации за гол, но ги пропуснахме, а гостите успяха да материализират едно от малкото си изгодни ситуации в срещата, коментира Тодор Живондов.