И ЦСКА-София унижи Марек

0
20882705 1498874776838676 1272594206546550879 n 2

ЦСКА-София победи Марек с 4:0 в отложен мач от петия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Само преди 4-ри дни Марек падна и у дома с 0:7 от Черно Море.

Срещата се игра на терен 1 на базата на „червените“ в Панчарево. Домакините откриха в 8-ата минута. Жулиан Манолов стреля от пряк свободен удар, топката се удари в гредата, а при добавката Никола Борисов бе точен за 1:0.В 17-ата минута Христо Радков удвои с удар от границата на наказателното поле. Борислав Будинов се разписа с глава и направи резултата класически в 37-ата минута.След почивката влезлият като резерва Александър Иванов отбеляза четвъртото попадение.В средата на втората част Росен Петров от състава на ЦСКА получи контузия в кръста и бе закаран в болница.В събота „червените“ приемат Лудогорец в 16:00 часа на Панчарево, а Марек гостува на Янтра 1919 (Габрово).
В класирането Марек е на 14-то място с актив от 3 точки и голова разлика 6-27 точки, а ЦСКА-София е на 9-то място с 10 точки.