И това го има! Места вкара 11 на Ураган,вратар игра като халф и вкара 2 гола!(ВИДЕО)

0
mesta posledna
-
-

Отборът на Места Хаджидимово победи с впечатляващото 11:3 като гост Ураган Горно Драглище в среща от 13-ия кръг на А ОГ Благоевград -Зона Места. Срещата се игра на терена с изкуствено покритие в Годлево,където Ураган играе домакенските си срещи.

Головете за победителите реализираха Кюмурджиев,Полимеров,Чаушев /2/, Тафров,Ряхов, Г. Харизанов /2/, Стойчев,Т. Симеонов и Терзиев. Срещата щ есе запомни и с рядко срещана ситуация по родните терени. След като още до почивката футболистите на Места поведоха с 5:0, вратарят им Георги Харизанов заигра през втората част като халф и дори вкара два гола,като едното му попадение бе от дузпа!

Браво!Бивш футболист на Миньор и ЦСКА предложи брак на красавицата на националния ни отбор по време на тренировка!(СНИМКИ)