И Локо София удари Септември, хората на Радуканов остават без победа в контролите

0
-
-

Локомотив (София) победи Септември (София) с 1:0 в контрола, играна на стадиона край тържището в “Илиянци”.
Единственото попадение, което беше истински шедьовър, заби Павел Петков в 45-ата минута. Голмайсторът дойде при “червено-черните” именно от Септември.
Преди почивката играта беше динамична и бърза, което се понрави на малобройната публика. Още след първия съдийски сигнал прехвърчаха искри на терена, след като Петков се сдърпа с младока Владимир Николов от гостите. Разправията се размина без жълти картони.
По-добри положения преди почивката се откриха пред момчетата на Милен Радуканов. Най-чистото от тях пропиля Николов в 32-ата минута. Таранът излезе сам срещу вратаря на домакините, преодоля го и стреля в опразнената врата. Топката обаче се отби от страничната греда.
Преди това Наско Милев не успя да откри резултата в полза на Локото, след като засече на празна врата топката с глава в аут от 2 метра.През второто полувреме септемврийци упражниха натиск, но така и не стигнаха до изравняване. Техен гол беше отменен заради засада.Босът на Локо (Сф) Иван Василев пък изгледа срещата в компанията на мениджъра Петьо Костадинов,пишат колегите от „Витоша нюз“. В ложата беше и селекционерът на Левски Ангел Станков, който беше довел италиански скаути.