И Левски Карлово не прости Борислав

0

Левски (Карлово) победи убедително с 4:1 закъсалия тим на Борислав (Първомай). Срещата от поредния кръг в ЮИ Трета лига се игра в събота на стадион „Васил Левски“ в Карлово. Домакините доминираха и стигнаха до заслужен успех.

В 6-та минута Запрян Запрянов се разписа директно от фаул и откри. В 20-та Ерай Карадайъ направи 2:0 след хубава атака и удар от границата на наказателното поле.
В 36-та минута, след удар от около 10 метра, Запрян Запрянов оформи класическото 3:0 със своя втори гол в мача. В 48-та минута Георги Георгиев направи 4:0. В последната минута първомайци стигнаха до почетно попадение след пробив и центриране на Борислав Дончев и удар с глава на Мирослав Илиев.
Левски (Карлово) е 15-ти с 28 точки, докато Борислав (Първомай) под чертата – предпоследен с 19.