И Дунав не можа да спре Лудогорец-3(ВИДЕО)

0
-
-

С гол две минути преди края на редовното време Лудогорец III спечели с 1:0 гостуването си на Дунав в Русе за мач от първенството на Североизточна Трета лига.

Лудогорец в бърлогата на озверелия хищник (ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

Двата отбора предложиха мъжка битка, с малко чисти голови положения. „Орлите“ дочакаха търпеливо своя момент. В 88-та минута Хидает Хюсеин завърши хладнокръвно добра многоходова акция на разградчани за крайното 1:0

През първото полувреме бяхме много под нивото си. Допуснахме двуостра игра, без да можем да установим контрол над топката. През второто полувреме вече започнахме да задържаме кълбото, да си подаваме и комбинираме по-добре. Закономерно стигнахме до попадението, което ни донесе трите точки, коментира след последния съдийски сигнал водилият отбора в тази среща Христо Господинов.