И дубълът на Локо Пд спря Саяна

0

0:0 приключиха в Садово, втория отбор на Локомотив (Пловдив) и Саяна (Хасково). Двубоят е от петия кръг на Югоизточната Трета лига. Повече за изпуснатата победа трябва да съжаляват хасковлии. Селекцията на Живко Желев владееше инициативата през първото полувреме.

Алексиев, Здравчев и Христо Димитров обаче пропиляха отлични възможности за гол. След почивката настана равновесие на терена. И двата отбора имаха шансове да реализират, но не се възползваха. В края на срещата Александър Колев от Локомотив получи неприятен удар в коляното и бе заменен принудително.

Локомотив II (Пловдив) е на 16-та позиция във временното класиране с актив от 5 точки. В следващия кръг “черно-белите” гостуват на Черноморец (Бургас). Двубоят е на 10.09 от 17:00 часа.